7 comments on “Schémátka k Sord M5

 1. Byl jsem upozornen synem, kdyz narazil na informaci o Sord-m5, na me nezname aktivity s timto japonskym zazrakem. Uz jsem na cinnost se Z80 rezignoval. Mel jsem pripraveny nejake aplikace, ale v poptavkovem rizeni nebyl zajem. Takze zustalo jen u CP/M modulu s FD 3 1/2″ mechanikou. Bylo jich take nekolik vyrobeno navic. V pripade zajmu jsou dostupne. Ted budu problizet Vas program, abych se dostal do obrazu. Zejmena me zajima “MESS” Tesim se n

  • Jsem potešen, že jste zkrze Vašeho syna objevil mé stránky. Vaše hw úpravy m5ky byly jedny z nejvýznamějších v regionu Kladno-Praha. Budu rád když vyzkoušíte MESS a MAME a sdělíte mi Vaše postřehy. V současné době je vývoj emulátoru spíše nárazový pro nedostatek času a přiznejme si i zájmu okolí. Pokud máte ve svém archivu programy, schémátka, články prostě cokoliv kolem m5 o co byste byl ochoten se podělit, rád to na svých stránkách vystavím. Vítejte!

 2. Dobrý den
  mám rozbalenou tiskárnu Datacoop DCD PRT-42G.
  Pro neznalost popisu dutinek na konektoru 25 CENTRONIX jsem nemohl sestavit propojovací kabel a tak tiskárna jen tiše leží.

  S díky bych ocenil jakoukoliv radu ohledně tohoto problému.

  S pozdravem

  MUDr. Josef Puta, Ústí nad Labem, 30 let mam MZ800 SHARP

Leave a Reply

Your email address will not be published.